• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Çevre izin ve lisanslarında sistem sorunu

2012 ile birlikte sistem sorunu hala devam ediyor.Tam 16 gündür sisteme protokol dahi yükleyemiyorum devamlı hata veriyor Bakanlıktakilere ulaşamıyorum mailllere de cevap vermiyorlar ulaşabildiklerim ise bilgilendirme yapmıyor,bu sorun daha ne kadar devam edecek bu konuda bilgisi olan var mı?

muhendis63

CMNet Üyesi
lisans için doya yüklerken mobil imza da sorun yoktu fakat tesis yetkilisi imzasında e imza da sorun çıktı ...

radres

CMNet Üyesi
mütabakat süremiz doldu yenileme yapacaz sisteme yükleme yapamıyoruz bilgisi olan arkadaımız varmı
teşekkürler

Cansu Soysal

CMNet Üyesi
Bakanlığı aradım sanırım bu hafta da devam edicek olan bir sistemsel problem varmış. Of yani zaman veroyolar yükleyemiyoruz ne anlamı var ki herneyse gayet normal altyapıyı hazırlamadan direk tek şifreyle tüm giriş bakanlık için çooo..k fazlaydı sanki :)