Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre izin ve yönetmelikler

Konu, 'ARŞİV' kısmında Nefize Yıldız tarafından paylaşıldı.

1. Nefize Yıldız

Nefize Yıldız CMNet Üyesi

Çevre izin kapsamında bir tesisi kaç yönetmelik kapsamında değerlendiriyoruz.? Ben 20 - 25 arası biliyorum ama başka var mı?
    Yönetmelik listesi olan varmı?

Ayrıca değişen yönetmelik maddelerini lebib yalkın ve resmi gazete başka nereden takip edebiliriz?

Teşekkürler

2. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

çevre izni kapsamında bir tesisi tek yönetmelik kapsamında değerlendirirsiniz. ancak çevre mevzuatları kapsamında danışmanlık hizmeti verirken tüm yönetmelikler bazında inceler ve değerlendirmeye alırsınız.
    değişen yönetmelikler için de en doğru kaynak resmi gazetedir.

Göksel Kurtuluş ve KaanDogukan bunu beğendi.
  3. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

Nefize Hanım, sorduğunuz sorunun direk evet yada hayır şeklinde bir cevabı yok malesef,
    herhangi bir tesis gerçekleştirdiği faaliyete göre barındırdığı özelliklere göre birbirinden farklı yönetmeliklere tabidir. toplamda ben en son 44 yönetmelik saymıştım. ancak bakarsanız uygulamadan 10 u geçmez.

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları