Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre İzinleri Hakkında

Konu, 'ARŞİV' kısmında Serap Diktaş tarafından paylaşıldı.

1. Serap Diktaş

Serap Diktaş CMNet Üyesi

Merhaba,
    Akaryakıt istasyonu için GFB başvurusunda bulunacağım ancak başvuru bölümünde yıllık üretim kapasitesi bölümü yer almaktadır.Ancak akaryakıt istasyonu kapasite raporundan muaftır diye yazısı bulunmakta.Bu bölümü nasıl dolduracağım.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.

2. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

Cevap: Çevre İzinleri Hakkında

Akaryakıt istasyonları ÇKAGİL yönetmeliğinde hangi maddeye girmekte?

3. Cevap: Çevre İzinleri Hakkında

kapasite raporundan muaf ise bu konuda bir yazı almanız ve o bölüme yüklemeniz yeterli. dikkat ettiyseniz o kısımda kapasite raporu yada muaf olduğuna dair belge diye geçer.

4. Serap Diktaş

Serap Diktaş CMNet Üyesi

Merhaba,
    Ek 2 Kapsamında 10.12
    Endüstriyel nitelikli diğer atık sular (sulu bacagazı arıtım sistemi kullanan tesisler, tutkal ve zamk üretim tesisleri, benzin istasyonları,içmesuyu filtrelerinin geri yıkama suları, su yumuşatma, demineralizasyon,rejenerasyon, aktif karbon, yıkama tesisleri, soğutma suyu ve benzeritesisleri).* girmekte.

5. Serap Diktaş

Serap Diktaş CMNet Üyesi

Teşekkür ederim.

6. Cevap: Çevre İzinleri Hakkında

akaryakıt istasyonları ek -2 listesi madde 9.2.2 ve 10.12 yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir

41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...