• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre izni alındıktan sonra öncesinde belirlenen lisans konusu değişikliği

Didem Girgin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
APM Terminals
Arkadaşlar,

Geri dönüşüm tesisimiz için izin lisans belgemizi alırken lisans konusu olarak tek bir atık kodu belirlenmiş, biz bu konuyu genişletmek istersek ne yapmalıyız?

Tat 'da çalışıyorum. lisansımızı yeni aldık tüm bilgiler aynı kalacak fakat firma ismini değiştirmeyi düşünüyoruz. lisans iptali söz konusu mu? eğer değilse isim değişikliğinden sonra izlenecek yol nedir bilgilendirir misiniz ?

@diienayzed

Şimdi size yanlış bilgi vermek istemiyorum açıkçası incelemedim ben de tehlikesiz atık geri kazanım firmasındayım ek 2 kapsamında olduğumuzu bu nedenle biliyorum benim de kontrol etmem gerekir okumam gerekir bilgi vermem için.. yani henüz bilgisizim GFB si alınmış hazır bir tesise geldim