• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre İzni

Erdem2006

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

Geçici faaliyet belgesi aldığımız plastik geri dönüşüm firması için, izin belgesini alma aşamasında, "ambalaj atığı geri kazanım lisansı" için benden, "Geri dönüşüm sonunda elde edilen ürünün standardına ve ürünün satışa uygunluğuna ilişkin izin belgesi" isteniyor. Bu belge hakkında benim bilgim yok, Bu belge nerden temin edilebilir, başka bir ismi var mı?
Bir de bu formlar doldurulduğunda, bakanlıktan veya il çevreden ne zaman kontrol için gelirler? Belediye ile yapılması gereken bir işlem var mı?
Bu konularda sıkıntılarım var, yardımınızı bekliyorum.

merhaba,
2 sene önce Lisans alırken TSE Deney Laboratuarları ndan -gebze/kocaeli- rapor almıştım. geçen süre zarfında herhangi bir değişiklik olmadıysa sanırım buradan halledebilirsiniz. telefonla görüşün sizi yönlendireceklerdir. form doldurup, ödeme dekontu ile birlikte numune göndermeniz gerekecektir.
bunun dışında sadece gdt ile ilgili işlem yürütecekseniz yani tat yoksa işin içinde belediye ile ilgili işlem olmaması gerekir.
son olarak da kontrol için gelecekleri zaman belli olmaz, il çevredeki arkadaşların plan programına bağlı bu,,eğer dosyanızın kimde olduğunu biliyorsanız onunla sürekli iletişim halinde olmanız yararınızadır.
umarım yardımcı olabilmişimdir,,kolay gelsin, iyi çalışmalar..