• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre kimyasında temel prensipler

OnurYılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
T.C. Karamürsel Belediyesi
Kimyasal Kinetik konusuyla başlayan bu dersin geneli hakkında bana yardımcı olabilecek , paylaşımda bulunabiliecek biri var mı acaba?

Ben önemini biraz geç anlamış olsam da.. Genel olarak bu ders önemlidir. Biz bu dersi teorik ve laboratuvar olarak aldık. Ders içeriği ise kimyanın temel prensipleri öğretilir, çevre kirliliğine neden olan kirletici parametreleri tanımlanır, analizleri yapılır.

Son derece haklısınız Havva hanım. Ancak ben henüz teori aşamasında olduğum için sizin kadar kıymetini anlamış değilim.

O zaman sana şimdiden başarılar diliyorum.