• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre koruma çöp toplama personel eğitimi modüler programı (yeterliğe dayalı) 2009

S.Ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba belediyelerde çöp toplama taşıma hizmetlerini idare eden meslektaşlarım çöp toplama personellerinin halk eğitim merkezleri tarafından yeterliliiğe dayalı sertifika programı uygulamaları var. sizde personellerinizin sertifika eğitimlerine başlayabilirsiniz bulunduğunuz yerde ki halk eğitim merkezi ile iletişime geçin.Bu şeklide personel kalite standartınızı yükseltmiş olursunuz
internete .

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Eğitim 2 aşamalı 1-çevre koruma katı atıkalrın toplanması 2-iş sağlığı ve güvenliği

Merhaba;
Belediye olarak temizlik işleri personelimize vereceğimiz çöp toplama personel eğitimindeki ilk aşama olan katı atıkların toplanması ile ilgili bir sunum hazırlamak istiyorum.Konu ile ilgili birkaç çalışmam var,fakat güçlendirmek istiyorum.Elinde bu konu ile ilgili çalışması olan arkadaş varsa rica edebilir miyim?.Personelimizin anlayacağı dilde çok fazla teknik terimler içermeyen görsel açıklamalarla güçlendirilmiş bir çalışma olsun istiyorum.Teşekkürler

merhaba, eğer elinizde çöp toplama personel eğitimindeki ilk aşama olan katı atıkların toplanması ile ilgili bir sunum varsa, ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim. kısa bir süre içerisinde konu ile ilgili sunum hazırlamam gerek ve elimde bununla ilgili hiç bir veri yok...

Daha önceden yapılmış bir çalışmaya elimdeki Milli eğitim bakanlığının yayınlamış olduğu ''Çevre Koruma katı atık toplama'' dosyasından eklemeler yaparak kendim bir sunum hazırladım.Sizde böyle yapabilirsiniz.