• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

"Çevre Mevzuatı" ve "Çevre İzin/Lisans" Eğitimi

Özge Gökmen

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar;

UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak;

08 Mart Perşembe (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler
ve
16 Mart Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi" düzenlenecektir.

Eğitimlerden herhangi birine katılmak isteyenlerin; ilgili eğitime ait "Eğitim Ücretini" eğitim duyuru formlarında yer alan hesap numarasına göndererek banka dekontunu, katılımcı adı-soyadı, görevi ve firma adı bilgileri ile ozge.gokmen@uenco.com.tr ya da ilker.mihci@uenco.com.tr adresine göndermelerini rica ederiz.

Eğitim duyuru broşürlerini ekte görebilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle.
İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• CEVRE IZIN LISANS BILGI SISTEMI EGITIMI_16.03.2012.pdf
    956 KB · Görüntüleme: 51
  • CEVRE YASAL MEVZUAT EĞİTİMİ_08.03.2012.pdf
    426 KB · Görüntüleme: 34