• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevre mikrobiyolojisi notu

hakan6549

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yyu
Mikroorganizmalar ve habitatları, genel ölçüm metodları, BOİ kinetiğini anlatan mikrobiyoloji notu olan yada

Ralph Mitchell, Ji-Dong Gu, 2009, Environmental Microbiology, 2nd edition, Wiley Press. kitabı pdf olarak olan varmı

Kardeşim Merhaba,

Sana güzel bir hikaye anlatayım. Bunu küçük görme olarak algılama. Üniversite sınavına hazırlanırken bana matematiği sevdiren çok değerli bir Yaşar Hocam vardı. Kendisinden matematik dersi alıyordum ve kendisi dershane sahibiydi. Kendileri Türkiye geneli sınav yapmışlardı. Sınavda dereceye girenleri tek tek aradılar. Başarılı olanlar ellerinde imkanı olmayıp geçimini çobanlık yaparak hayatlarını kazanan kişilerdi. (Kesinlikle yanlış anlamayın ve küçük görme olayı yoktur) Dereceye giremeyen kişiler ise ellerinde imkanı olmasına rağmen, güzel bir çalışma odası olan ama kıymet bilmeyen kişilerdi. Ben o gün utanmıştım. Kendimden ve imkanı olduğu halde çalışmayan kişilerden. Sizlerin elinde imkan var. İnternet çağında yaşıyoruz. Ufak bir bilgiye ihtiyaç duyduğun zaman internet sana her şeyi söylüyor. İşin kısa özeti araştırma yapmıyorsunuz. Hazır bilgi önüme gelsin istiyorsunuz. Lütfen araştırın,araştırın, araştırın. Benim gözümde; İmkansızlıklar içerisinde kazanılan başarı daha değerlidir. Hayırlı geceler :)

Ekli dosyalar

• Ralph Mitchell, Ji-Dong Gu-Environmental Microbiology, Second Edition (2009).pdf
    5.3 MB · Görüntüleme: 65
kitabın ingilizcesi bende var aradım buldum hatta neredeyse çoğu bölümü çevirdim saatler sürdü ama hazırlamam gereken ödevler var ve hepsinin süresi var bende en iyi ödevi yapmaya çalışıyorum katkı sunan arkadaşlar var allah hepinizden razı olsun