çevre mühendisi atık ve geri dönüşüm haricinde farklı bölümlerde çalışanlar yok mu?

Ibanez_59

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Ben çevre mühendisliği öğrencisiyim ve ileride üretim mühendisi, iyileştirme mühendisi yada bakım mühendisi olarak çalışmak istiyorum. çevre mühendisi olarak sıkışıp kalınıyormu merak ediyorum?

Nurhayat Karadağ

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Cevap: çevre mühendisi atık ve geri dönüşüm haricinde farklı bölümlerde çalışanlar yok mu?

Eğer bi fabrikada çalışacaksan sıkışıp kalmıyosun çoooooooooooooooooooooooook geniş alanda bir mühendis maaşına kırk iş yapabiliyosun :) Rahat ol arkadaşım...

Müjdat Öner

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Cevap: çevre mühendisi atık ve geri dönüşüm haricinde farklı bölümlerde çalışanlar yok mu?

evet katılıyorum bi bakmışsın muhasebe mühendisi (mühendislik sonuçta ünvanımızda var.:)) bile olmuşsun.:D

Tunalper

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi

Eğer bi fabrikada çalışacaksan sıkışıp kalmıyosun çoooooooooooooooooooooooook geniş alanda bir mühendis maaşına kırk iş yapabiliyosun :)
Hahah, aynen böyle.

Fabrikalardaki genel kanı: "Bir çevre mühendisi ormanda 40 kaplan gücündedir."

nurKARA

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi

Hahah, aynen böyle.

Fabrikalardaki genel kanı: "Bir çevre mühendisi ormanda 40 kaplan gücündedir."
çok doğru:)

Berkan Tunçludemir

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi

Ben çevre mühendisliği öğrencisiyim ve ileride üretim mühendisi, iyileştirme mühendisi yada bakım mühendisi olarak çalışmak istiyorum. çevre mühendisi olarak sıkışıp kalınıyormu merak ediyorum?
çok güzel şeyler olmak istiyorsun da, yanlış bölümü okumuşsun...

mesela düşün, bir şey üretmek için gerekli proseslerin hangisini gördün çevre mühendisliği okurken?

Volkan Azak

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi

arkadaşım,,

çevre mühendisi olman gayet güzel bir şey tabi,

Çevre mühendisi olarak mezun olduığunda ise iş imkanları çok kısıtlı fakat iş bulduğun zaman yapmadığın iş yok ve çok bilgili oluyorsun:)

katı atık yönetimi
emisyon
atıkların karayolu ile taşınması hk. yönetmelik
iski mevzuatları
arıtma tesis ekipmanları
emisyon (SKHKKY)

vs.
:))

Yukarı Alt