• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevre mühendisi atık ve geri dönüşüm haricinde farklı bölümlerde çalışanlar yok mu?

Ibanez_59

Kayıtlı Kullanıcı
Ben çevre mühendisliği öğrencisiyim ve ileride üretim mühendisi, iyileştirme mühendisi yada bakım mühendisi olarak çalışmak istiyorum. çevre mühendisi olarak sıkışıp kalınıyormu merak ediyorum?

Cevap: çevre mühendisi atık ve geri dönüşüm haricinde farklı bölümlerde çalışanlar yok mu?

Eğer bi fabrikada çalışacaksan sıkışıp kalmıyosun çoooooooooooooooooooooooook geniş alanda bir mühendis maaşına kırk iş yapabiliyosun :) Rahat ol arkadaşım...

Cevap: çevre mühendisi atık ve geri dönüşüm haricinde farklı bölümlerde çalışanlar yok mu?

evet katılıyorum bi bakmışsın muhasebe mühendisi (mühendislik sonuçta ünvanımızda var.:)) bile olmuşsun.:D

@Nurhayat Karadağ

Hahah, aynen böyle.

Fabrikalardaki genel kanı: "Bir çevre mühendisi ormanda 40 kaplan gücündedir."

@tunalper

çok doğru:)

@Ibanez_59

çok güzel şeyler olmak istiyorsun da, yanlış bölümü okumuşsun...

mesela düşün, bir şey üretmek için gerekli proseslerin hangisini gördün çevre mühendisliği okurken?

arkadaşım,,

çevre mühendisi olman gayet güzel bir şey tabi,

Çevre mühendisi olarak mezun olduığunda ise iş imkanları çok kısıtlı fakat iş bulduğun zaman yapmadığın iş yok ve çok bilgili oluyorsun:)

katı atık yönetimi
emisyon
atıkların karayolu ile taşınması hk. yönetmelik
iski mevzuatları
arıtma tesis ekipmanları
emisyon (SKHKKY)

vs.
:))