• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre mühendisi iş kazası

Merhabalar,
Bir Çevre Mühendisi arkadaşımız iş kazası geçirdi:

Çevre mühendisi Ender Alp iş kazası sonucu beyin kanaması geçirdi. Alp’in yoğun bakımda tedavisi sürüyor.
Diyarbakır’da Yeşil Çevre Mühendislik’te çalışan çevre mühendisi İbrahim Ender Alp 15 Haziran Cumartesi günü baca denetimi yapıldığı esnada yüksekten düştü. Çatının kırılması sonucu yaklaşık sekiz metre yüksekten düşen Ender Alp’in kalçası ve kolu kırıldı, başına aldığı darbe ile beyin kanaması geçirdi. Alp’in yoğun bakımda tedavisi sürüyor, hayati tehlikesi devam ediyor.

Ender Alp, 2009 yılında Harran Üniversitesi’nden mezun oldu. İbrahim Ender Alp 32 yaşında, çevre görevlisi olarak çalışıyor.

GÜNCELLEME : Değerli arkadaşımız hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Moderatörün son düzenlenenleri:
@Burak Bilen

Umarım tez zamanda sağlığına kavuşur.
Çok geçmiş olsun.
Allah acil şifalar versin...

Allah onun ve yakınlarının yardımcısı olsun inşallah.

Allah acil şifalar verin. İnşallah tez zamanda ailesine yakınlarına kavuşur. ???

Allah acil şifa versin. Bir an önce sağlığına kavuşur inşallah.

Allah acil şifalar versin. Umarım kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Umarım en yakın zamanda sağlığına kavuştuğunun haberini alırız. Çok geçmiş olsun

Mekanı cennet olsun inşallah. Emisyon bu sektördeki en riskli iş kolu bence, 9 ay çalıştım ölçüm personeli olarak çok ciddi bi kaza atlattım yine çatıdan düşme vakası 800-900 derece seramik fırınlarının içine düşüyordum çatıda bastığım zeminin kırılması sonucu, şükür ki düşmedim ve o gün iştem ayrılmaya karar verip 1 ay içerisinde işten ayrıldım.

:agla: Allah rahmet eylesin Rabbim yakınlarına sabır versin çok zor çok...