• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre mühendisi iş olanakları...

Oğuzhan Keskin

Kahramanmaraş İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ANKARA-İZMİR YHT YAPIMI İŞ ORTAKLIĞI
Herkese öncelikle iyi akşamlar,

Cumhuriyet Üni. Çevre Mühendisliği 2. sınıf öğrencisi olarak foruma yeni katıldım.Başlıktada yazdığım gibi elimde böyle bir soru var."Çevre Mühendisi Nerede Çalışır,Ne İş Yapar?" bu sorunun cevabını internetten bakıyorum ve hep kısa cevaplar bulunmakta.Bende çözümü böyle bir foruma katılıp,çevre mühendislerine sormakta buldum.

Saygı değer büyüklerime sormak isterim "Çevre Mühendisi Nerede Çalışır,Ne İş Yapar?" sorunu bana ayrıntılı bir şekilde,iş tecrübelerinizide yazarak paylaşmanızı rica ediyorum.İnternette yazılanlar hep aynı,arıtma tesisinde ve inşaasında,belediyelerde vs. vs. böyle kısa cevaplar yazmakta.Benim asıl merak ettiğim konu ve lazım olan sorunun cevabı;buralarda çevre mühendisi ne yapar? ne eder?

Lütfen bu konuyu okuyan siz mühendis büyüklerim iş hayatınızda yaşadıklarınızı,ne şartlarda nerede çalıştığınızı,özel olmadıkça hangi ücretlerde çalıştığınızı,bu mesleğin bir insana ne kattığını sizlerin iş tecrübelerinizle cevaplarsanız mutlu olurum.Kısa bir süre içince bu sorunun cevabı lazım,bu nedenden dolayı yorumlarınızı hemen yazarsanız sevinirim.

Tecrübe ve yorumlarını paylaşanlara teşekkürlerimi sunarım.İyi forumlar.

@CMNet Okuru
bununla tanışmaları için tam zamanı,
Çevre Mühendisi, çevre görevlisi belgesi olmadan zor iş yapar.
Sunumun sonunda çok güzel olur bu!

sakın isg ve lpg sorumlu müdürlüğü baz almayınız. bunlar size sonradan verilecek olan bonuslardır. zira bunlar bizim mesleğimizin ana konusu olmuşlardır ekmek parası derdinden.

@Arif Öztürk
Size katılıyorum Arif Bey, benim de cok değer verdiğim hocalarımdan biri, gecenlerde bir sempozyumda görüşme fırsatı buldum cidden özlemişim okulumu hocalarımı :) Bat ve içme suyu dersi sınavlarnı hatırlayınca da neymiş bea diyorum geçmek için az mı çalıştık...:krktm: