• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre mühendisleri için çevre görevlisi aday başvuruları başladı.

T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ÇEVRE MÜHENDİSLERİ İÇİN NİSAN-MAYIS AYLARINDA DÜZENLENMESİ PLANLANAN ÇEVRE GÖREVLİSİ ADAY EĞİTİMİ ÖN TALEP için
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden üye olmanız ve giriş yaptıktan sonra ilgili sekmede bilgileri doldurup kayıt olmanız gerekektedir. Yeterli sayıya ulaşılması durumunda eğitim açılacaktır. Aksi durumda Eylül'den önce olmayacak :(

@Naz Topçu
:( isg sınavı için dert etmiyorum mayısın son haftası işimle ilgili önemli gelişmeler toplantıalr var erteleyemeceğim :( izmir'de olacaksa bi nevi orda görüşebiliriz gerçi :D

• 7 Mayıs 2015 14:00’dan sonra akşam yemeği ile otele giriş yapılacak
  • 21 Mayıs 2015 14:00’dan sonra öğle yemeği ile otelden çıkış yapılacak
  • Kişi başı günlük 290 TL (Tek Kişilik Odalarda) Eş farkı kişi başı günlük 195 TL
  • Ödemeler otele giriş esnasında, kayıt masasına nakit veya kredi kartı ile yapılacaktır.
  • Eğitime katılacak katılımcılara, İzmir Havaalanı, İzmir Otogarı ve Çeşme Otogarından organizasyon ile ilgili firma tarafından 2 saatte bir (14:00 ile 22:00) otele ulaşım için geliş ve gidiş transferi sağlanacaktır, bilet alımında bu detayın dikkate alınmasını rica ederiz.
BU ÜCRET NE ARKADAŞLAR YANLIŞ MI GÖRÜYORUM!!??

eş farkı dedikleri iki kişilik oda sanırım ?

tarihi 18-21 mayıs yaa arkadaş 1 hafta önce mi haber verilir yaa

Arkadaşlar başvurular mı başladı ÇED daire başkanlığına ulaşamıyorum acil bilgi verir misiniz ne yapmalıyım

tabi hersene antalya olmaz biraz değişiklik olsun bakan çalısanlarına sıkıldılar tabi. bide eğitim başvuru ücreti çıkarmışlar ya saçmalığın daniskası

@Naz Topçu
bu otel fiyatları doğru mu yaaa bu ne bukadar ben nasıl alacağım bu belgeyi:(

Arkadaşlar üç otelden seçiliyor nasıl iş bu?? ayrıca ücret 3 günden mi hesaplanıyor 4 mü kaç? ne kadar açıklayıcı bir kayıt olmuş kutlamak lazım!!
üç günden hesaplanacaksa kurtarılabilir bir durum ama gidene kadar net ücreti nasıl öğrenebiliriz, birilerine ulaşan var mı?

şu eğitime giden arkadaşlar işleri sırasıyla anlatabilir mi ne yapacağız neler yapmamız gerek, e-imza ne zaman alınacak ne işe yarayacak bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

arkadaşlar bu belirtilen otellerde konaklamak zorunlumudur. biz kendi imkanlarımızla konaklama yapamazmıyız.

zorunluymuş istersen git başka yerde kal o 4 günün ücretini verecekmişsin 1160 tl
yalnız arkadaşlar belge ücreti ödenmeyecek diye bir şey var ortada dolaşan ne kadar doğrudur netleştiren var mı?
yazarak duyurmadan telefonda söylenen bir bilgiye ne kadar güvenmeliyiz?

3 otel belirlemişler nerede olacak eğitim. nasıl bir organizasyon vardır sizce.

arkadaşlar , merve hanımla görüştüm. 3 otelde de eğitim verilecekmiş. hangi oteli seçerseniz oradaki eğitime katılmış olacaksınız. aynı anda aynı eğitim 3 otelde de olacakmış.

çevre mühendisi isen bu memlekette soyulmaya mahkumsun dostum...

Geçen sene eğitime gidemeyen personel kavga çıkarmış bakanlıkta. O yüzden bu sene 3 otelde yapılıyor. Böylece bütün personel eğitime geliyor herkes mutlu oluyor. :D

ama otelde kalma zorunluluğu da bence tartışılmalı. eğitim ücreti 50 tl. olarak görülüyor. ama konaklama zorunlu bu nasıl iş.

@Nilay AKKAN 4 günlük eğitim sonunda size eğitim katılım sertifikası veriyorlar. bu sertifika ,2 fotoğraf(sanırım), çevre görevlisi belge ücretini yatırdığınız dekont (2014 yılında 350 tl idi), geçici mezuniyet belgesi yada diplomanız ile
nu sisteme yüklüyorsunuz yüklerken sizden imza istiyor. imzalama işlemini yapabilmek içinde ya mobil imza almanız lazım yada E- imza ben e-imza ile uğrasmadım mobil imzayı tercih ettim (avea veya turkcellin mobil imza hizmeti var) imzalama işlemide bittikten sonra belgeleri yüklemiş oluyorsunuz daha sonra il çevreden onaylama süreci var oda yaklaşık 1 hafta içinde onaylanıyor ve ÇEVRE GÖREVLİSİ olmuş oluyorsunuz.