Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre mühendisleri için projeler.

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Mehmet Burak tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmet Burak

  Mehmet Burak CMNet Üyesi

  Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.Çevre mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Bölümümle alakalı ödevler dersler dışında extra birşeyler yapmak istiyorum. Mesela projeler,sunumlar,kampanyalar vs gibi şeyler. Okulumdaki hocalarımla da görüştüm bir fikrin varsa her türlü yardımca bulunabiliriz dediler. Fakat pek birşeyler yapamadım şuana kadar. İlkokula giden kardeşlerimize bir iki sunum felan ancak yapabildim. Ama bunun dışında başka şeylerde yapmak istiyorum.Tecrübeleriniz fikirleriniz düşünceleriniz nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.
   
 2. Serkan Çiçekay

  Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

  merhaba, bence bir fikir ortaya atıp bizden bunu geliştirmek için yardım iste. bu şekilde fikri biz verdikten sonra bişey üretmiş olmuyorsun başkasının fikrini hayata geçirmiş oluyorsun.
   
 3. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  bir ciddiyet gördüm :) haklısınız.
   
 4. AKDENIZ

  AKDENIZ CMNet Üyesi

  Mehmet öncelikle çevre mühendisi neler yapar neler yapmalı bu konuları araştırmalısın kendi firmanı kurmak gibi bir düşüncen varsa sana bu konuda yol göstere bilirim. Önemli ölçüde üniversitelerde gördüğüm eksik okulda kimse ehemmiyetine varamıyor yahut idrak edemiyor. Okul bittiği andan itibaren yüksek bir mebla ile çalışacagını sanan arkadaşlarımız oldukca çok ama ne yazıkkı kendini ispatlamadıktan sonra hiç kimse sana beklentin dahilinde olan meblayı vermez aklında olsun olabildiğince çok Çevre Mühendisi ne yapar ne yapmalı bunları araştır tavsiyemdir bilgi edinmek istersen imza daki adrese tıklayıp bilgi edine bilirsin.
   
 5. Mehmet Burak

  Mehmet Burak CMNet Üyesi

  Teşekkür ederim paylaşım ve düşünceleriniz için Şükrü bey.

  Yalnış anlamış olabilirsiniz veya ben yalnış anlatmış olabilirim.Kimse bana fikir versin bende bunu gerçekleştireyim demiyorum. Sizden istediğim şu; işte zamanında bende böyle bi proje yapmıştım demeniz ve ben o projeyi alıp yapmayacağım. Bir nevi hangi alanlarda çalışmalar daha fazla daha başarılı onların analizini yapmak. Bu arada paylaşımınız için teşekkür ederim.
   
 6. AKDENIZ

  AKDENIZ CMNet Üyesi

  Rica ederim ayrıca sana bir önerim daha olabilir fazla resmi takılma sıcak olmaya bak özel sektör de bu çok önemlidir :)
   
 7. Mehmet Burak

  Mehmet Burak CMNet Üyesi

  Devlet memuru olunca ağız alışkanlığı devamlı ortamda ciddi bulunmak zorunda kala kala böyle olduk :)
   
 8. AKDENIZ

  AKDENIZ CMNet Üyesi

  Mehmet bu arada eğer modelleme seveso çed mevzuat bu alanlarda kendi geliştir.Öğrenciyken mesleğe atılmış biri olarak söylüyorum bunu piyasa da işini yapabilen az sayıda insan var bunu tecrübeme dayanarak söylüyorum yaptığın işi hakkıyla ve özenerek yap daha başarılı olursun.

  Anladım kardeşim :) ama cidden ilk tanıştığın görüştüğün biriyle kesinlile sevecen güleç bir tavır sergilersen artısı çok olur yanlız dediğim yanlış anlaşılmasın yeri geldiğinde de sert tavırlarda bulunmalısın bunu kendin ayarlarsın zaten :)
   
 9. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  :) akıcı bir muhabbet..
   
 10. Mehmet Burak

  Mehmet Burak CMNet Üyesi

  Teşekkür ederim düşünce ve paylaşımların için fakat yorumda bahsettiğin modelleme ceveso nedir?
   
 11. AKDENIZ

  AKDENIZ CMNet Üyesi

  Öyle olması gerek bence :) meslektaşız birbirimize destek olmalıyız :) yeri geldiğinde de rakip :))
   
 12. Mehmet Burak

  Mehmet Burak CMNet Üyesi

  Teşekkür ederim. sağolsun yardımcı oluyorlar :)
   
 13. AKDENIZ

  AKDENIZ CMNet Üyesi

  Şimdi web siteme gir bak desem çok mu reklam olur :))
   
 14. Mehmet Burak

  Mehmet Burak CMNet Üyesi

  Siteye baktım desem çok mu aceleci davrandığım belli olur mu diiye düşünüyorum bende :)
   
 15. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  burasıda böyle bir platform işte, henüz tecrübesizim o yüzden istediğim gibi yardımcı olamadım o yüzden kusuruma bakmayın :)
   
 16. AKDENIZ

  AKDENIZ CMNet Üyesi

  Sitede yeni düzenleme yapıyorum ama konular ayrıntılı bişekilde anlattımı düşünüyorum şuan üzerinde çalışmalarımada devam ediyorum :)
   
 17. Mehmet Burak

  Mehmet Burak CMNet Üyesi

  Sorun yok ne kusuru. Sonuç olarak herkes birseyler öğrenme derdinde :) Fakat çok ciddi konuşuyorsam asıl sizler kusura bakmayın dediğim gibi meslek durumundandır
   
 18. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  :) yok önemli değil
   
 19. Mehmet Burak

  Mehmet Burak CMNet Üyesi

  Favorilere ekledim incelerim inşallah :)
   
 20. AKDENIZ

  AKDENIZ CMNet Üyesi

  Bence biran önce kendini geliştirmelisin herkes birşeyler öğrenmek için her saniyelerinde araşrıma yapıyolar sizde yapsanız iyi olur :)

  yardımcı olabilirsem ne mutlu bana :)
   

İlginizi Çekebilir

pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...