• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre mühendisleri için projeler.

Mehmet Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Kastamonu belediyesi
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.Çevre mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Bölümümle alakalı ödevler dersler dışında extra birşeyler yapmak istiyorum. Mesela projeler,sunumlar,kampanyalar vs gibi şeyler. Okulumdaki hocalarımla da görüştüm bir fikrin varsa her türlü yardımca bulunabiliriz dediler. Fakat pek birşeyler yapamadım şuana kadar. İlkokula giden kardeşlerimize bir iki sunum felan ancak yapabildim. Ama bunun dışında başka şeylerde yapmak istiyorum.Tecrübeleriniz fikirleriniz düşünceleriniz nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Benimde o konuda pek bi bilgim yok desem :) genelde ölçüm teknikleri ölçümler raporlama sevoso çed mevzuat da aşırı olmasada bişeyler biliyoruz :) bence sende gelir elde edebileçeğin ve kolay elde edebileçeğin konularda ilerlesen iyi olur arıtmada bildiğim kadarıyla zor sanki :)

Sevdiğin ilgi duyduğun alan önmli tabi para her türlü kazanılır kendi firman olursa kurmayı düşünürsen :) Biraz daha nası soylesem iş alabiliriten daha fazla olur :) ölçüm vs bakımından :)