• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre mühendisleri odasına kayıt işlemi

Orhan Kaan Türk

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba meslektaşlarım, benim ÇMO ya kayıt ile ilgili bir sorum olacak ;
Kaydımı kaydımı 3 hafta önce Çevre Mühendisleri odası İstanbul Şubesinden yaptım fakat kartım adresime daha gelmedi oda sicil numaramı öğrenmek için nereyi aramam gerekiyor ya da ne yapmama gerekiyor , yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim .

Kartın çıkması 3 ayı bulabiliyor, kart İstanbul şubesine gelecek oradan alacaksın. Sicil numaranı ankara şubesinden öğrenebilirsin.

ankara şubesini arayıp sicil numaranı öğrenmek istediğinizi söylerseniz yada istanbul şubesine başvurup şubedekilerin aramasını sağlarsınız başvuru numaranızla sicil numarasını öğrenebilirler.

Sicil numaramı öğrenmiş bulunmaktayım , teşekkür ediyorum . Bu arada bir kartın basılıp yollanması neden 3 ay sürüyor onu da anlamış değilim odamız çok hızlı çalışıyormuş gerçekten bunu öğrenmiş olduk . :)

Evet Kaan malesef öyle.. Zaten öğrenmiş olman da pek işe yaramayacak. çünkü istanbuldan yayınlanan iş ilanlarında kırk yıllık mühendiste bile olmayan kriterler var. :D şimdiden hayırlı olsun!!! :D