Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre mühendisleri ve çevre şehircilik bakanliği

Konu, 'ARŞİV' kısmında Emrah Bozkaya tarafından paylaşıldı.

 1. Emrah Bozkaya

  Emrah Bozkaya CMNet Üyesi

  Değerli meslektaşlarım önümüzde 2012 yılına dair son atama dönemi var. çevre ve şehircilik bakanlığı çevre mühendisi dışında ne kadar mühendis varsa (başta inşaat) atadı. peki bize sıra ne zaman gelecek ya da sayın bakanımızın bize yönelik çalışmaları nelerdir? bunun yanı sıra biz mühendisler bu durumun düzelmesi için neler yapıyoruz? arkadaşlar dışarıda çevre mühendisi arkadaşların 500-1000 tl gibi komik rakamlarla çalışmaya mecbur bırakılmasına her zaman yaptığımız gibi sessiz mi kalacağız.
   
 2. Sedat Mert

  Sedat Mert CMNet Üyesi

  500 lıra nedır ya :D o kadar çevre mühendisi arkadaşım var çalışan 1000 lira bile alan yok. en dusugu 1250 duydum. ayrıca bu bahsettığın sorun sadece cevre muhendislerinde geçerli değil. bütün mühendislik dallarında ve mimarlarda da aynı durum var. bunu çözmek istiyorsan ülke şartlarını güzelleştirmen gerekir ve sadece çevre mühendisleri için değil bütün mezunlar için sesin çıkması gerekir. afedersın ama ıstedıgın kadar *** yırt bu şartlar düzelmez. ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durum ve vergiler çok ağır.
  biz önce çevre belgesi denen şu lanetten kurtulup hakkımızı alalımda en azından mesleğimiz kurtaralım
   

İlginizi Çekebilir

DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...