• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre mühendislerinin kitap önerileri

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İDEAL MAKİNA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Arkadaşlar son okuduğumuz beğendiğimiz kitapları birbirimize tavsiye edelim. Ben aynı zamanda birden fazla kitap okuyorum böylece sevdiğim kitaplar hemen bitmiyor yoksa bir oturuşta bitirebiliyorum.

Son okuduğum kitaplar şöyle; 5 üzerinden de değerlendirme yaptım kendimce.:melek:

Asi Melekler----- Danielle Trussoni ****
Asla Vazgeçme ------ Harlan Coben ****
Açlık Oyunları----- Suzanne Collins *****
Işığın Söndüğü An ----- Jamie Saul ***
Karartma---- Perri O'shaughnessy ****
Diriliş-----Tolstoy ***

Sizler en son neler okudunuz bekliyorum.:alkis:

Oğuz Atay'ın tek okumadığım kitabı Tutunamayanlar. Çünkü kendimi daha dibe çekmek istemedim. Diğer kitapları yeteri kadar dibe çekti. Oğuz Atay okuduktan sonra üstüne Yeraltından Notları okuyup intihar edebilirsiniz... ?

Kırmızı Saçlı Kadın-Orhan Pamuk
Serenad-Zülfü Livaneli

Ben de okudum bunları , size bir kitap önermek istiyorum Kanadı Kırık Kuşlar Ayşe Kulin :)

Boğmadan ve sıkmadan akıcı konuşma dili ile anlatan bir kitap :) Ekonomiye merakı olanlara tavsiye edeirm.

ekonominin kısa tarihi ile ilgili görsel sonucu

Ayrıca uzun süre önce okuduktan sonra kendimi biraz daha bulmamı sağlayan:

22971

Bilim Kurgu - Kült roman sevenler için ise biraz uzun fakat efsane bir seri olan: Zaman Çarkı Serisi ( Şu an 5. kitaptayım ve gerçekten sürükleyici bir hikayesi var)
İlgili resim

Son düzenleme:
Benzer birçok kitap okudum fakat en çok sevdiğim, gerçekçi yaklaşımlarla yol gösteren bir kitap :) Diğerleri gibi mutluluk içinizde demiyor, tamamen farkındalığınızı arttırmaya yönelik sorular soruyor:) Kısacası bende işe yaradı üstad kitap, o nedenle tavsiye ediyorum :harika: