• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik Çevre Mühendisliği Kaynak Geri Kazanımı Uluslararası Kongresi 15-16 Kasım 2018

Konu Sahibi
1.sini düzenleyeceğimiz ‘Çevre Mühendisliği Kaynak Geri Kazanımı Uluslararası Kongresi’ne (ICRREE 2018)sizleri davet etmekten büyük onur ve mutluluk duyuyoruz.

Kongremiz, 15-16 Kasım 2018 tarihleri arasında Zeytinburnu/İstanbul’da Hilton Oteli’inde gerçekleştirilecektir. Uluslararası nitelik taşıyan kongremizde alanında yetkin, yerli ve yabancı birçok bilim insanı bir araya gelerek, Çevre Mühendisliği’nde kaynak geri kazanımı başta olmak üzere, çevre sorunları, çevre yönetimi, çevre ile ilişkili diğer konular ve bilimsel gelişmeler ışığında yeni teknik ve uygulamalar hakkında tartışma ve görüş alışverişinde bulunma olanağı bulacaklardır.

Düzenlemekte olduğumuz bu kongrenin gerek kapsamı gerekse katılım düzeyi itibarıyla, kongrede ele alınacak konuların ve sonuçlarının katılımcılara, bilim dünyasına, çevre ile ilgili çalışan kurumlara ve konuya ilgi duyan araştırmacılara önemli katkılar yapacağına inanıyoruz.

Kongre ile ilgili tüm teknik bilgileri ve diğer detayları web sitemizden öğrenebilir; bildiri ve poster gönderimlerinizi online olarak konferans sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

KONULAR - ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

• Çevre ve Ekonomi Yönetimi
  • Çevre ve Sağlık Yönetimi
  • Çevre ve Teknoloji Yönetimi
  • Çevre ve Ar-Ge
  • Geri Kazanma ve Yeniden Kullanma Süreçleri
  • Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri ve Uygulamaları
GERİ DÖNÜŞÜM

• Hava Kirliliği
  • Katı Atık Yönetimi ve Uygulamaları
  • Su ve Atıksu Yeniden Kullanma
  • Sürdürülebilirlik
  • Yeraltı Suyu Kirliliği, İyileştirme Uygulamaları
  • Yeniden Kullanılabilir Enerji
ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRMESİ

• Mikrokirleticiler ve Arıtma Alternatifleri
  • Toprak Kirliliği ve İyileştirme
cevremuhendisligi-kaynakgerikazanimi-2018-1-haber.jpg

@Ferhat Elçi

Kongrenin Perşembe ve Cuma günlerine denk gelmesi katılım konusunda aksaklıklar yaşatacaktır. Yoksa ben de "Yeraltı Suyu Kirliliği, İyileştirme Uygulamaları" başlığı altında bilgilenmek için katılmayı çok isterim.

@Cem Yılmaz
Güzel kongreler fakat dediğin gibi farklı sektörden olanlar da katılım ister hafta için olması katılımların ücretin yüksek olması mühendislerin çoğunun vazgeçmesine sebep olur atıyorum adam farklı sektörde olursa bile bilgilenmek adına gelişim adına katılmak ister ücretli olunca neyse pahalı ücretliymiş deyip kestirip atar ...

Merhaba, katılım ücreti 400 TL olarak gördüm doğru mudur? Bildiri yapacak olanlar mı ücrete tabi, katılımcılar da ücret ödeyecek mi?

@Özge ALTAŞ
ben mail attım ama dönüş olursa mutlaka yazarım ücret konusunda sıkıntı maalesef

''Evet dinleyici olarak katılanlarda dış katılımcı olarak ücret yatırmak zorundadır.'' ilgili yerden gelen mail cevabı bu şekilde olmuştur .. MAALESEF