• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

çevre mühendisliği odasına kayıt

Duygu Erit

CMNet Üyesi
Kayıt
23 Eylül 2010
Mesajlar
23
Beğeniler
0
#1
herkese iyi günler iyi çalışmalar ben temmuz 2010 da mezun oldum bu ay içersinde de çevre mühendisleri odasına kayıt yaptırmak istiyorum . nekadar ücret ödemem gerekiyo ilk kayıt ücreti ne kadar hesaba nekadar para yatırmam gerekiyo bunlar hakkında bilgi verirseniz çok memnun olurum . Belgeleri kargoyla yollamam mı gerekiyo ? Yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkur ederim.
 

sauozgur

CMNet Üyesi
Kayıt
14 Ocak 2010
Mesajlar
7
Beğeniler
0
Şehir
İzmir
#2
Eğer çevre mühendisleri odası temsilcilik bürosuna giderseniz elle de yatırabilirsiniz bankaya para yatırmanıza gerek yok. ilk kayıt ücreti 5 tl kimlik ücreti 15 ve mezun olduğunuz aya göre 2010 aidatı hesaplanır ve onu yatırırsınız. temmuzda mezun olduysanız toplamda 55 tl yatırırsınız.