• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Mühendisliğinde Temel İşlemler ve Süreçler

Ceren Çavdar

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Öğrenci
Merhabalar, 3. sınıfım ve görseldeki kitaba ihtiyacım var. Baskısı olmadığı için hiçbir yerde bulamıyorum. Yardımcı olabilecek birisi var mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler. 050F8AD7-2357-4AFF-84A4-5B0AFF16CCAE.jpeg

Efil yayın evini arayıp bilgi alabilirsiniz. Şu anda piyasada gerçekten yok. Bu kadar talep olan bir kitabı neden yayından kaldırdılar bilmiyorum. Kitaba sahip olan şanslılardanım. Bulunamadığını gördükçe üzülüyorum.

Kullanmıyorum teşekkürler.
[automerge]1603803476[/automerge]
Aradım fakat şu an gündemlerinde yokmuş. Belki küçük bir baskı yaparsak haberdar ederiz dediler.