• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre mühendisliğine giriş soru yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merveozbek

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
çevre mühendisliğine giriş sorularımı çözerseniz çok sevinirim gerçekten yardıma ihtiyacım var teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 10751823_10203143432482870_1780700929_n.jpg
    10751823_10203143432482870_1780700929_n.jpg
    32.7 KB · Görüntüleme: 205
Bu soruları kendin uğraşarak çözmen ve anlaman gerekiyor @merveozbek... Daha bunlar işin temeli, bu sorularda şimdiden böyle uğraşmadan çözüm bulmak istersen diğer derslerde ne yapacaksın... Kendin çözüp anlaman gerekiyor yoksa diğer soruların çözümlerini de anlamazsın..Sanki kolay yola ksçıyormuşsun gibi geldi :)

Bende yeni mezun oldum ama bu kadar beleşcilik de yapmadım, bu soruyu kendin çözmen ileride çevre modellemesi dersin de çok işine yarar haberin olsun. Otur hocanın derste gösterdiği metodu uygula zaten direk çıkacaktır, ilk soru bariz birinci denklemi kullan sorusu

Tamam gençler vurmayın adam öldü:) Ayrıca daha önceden bununla ilgili forumda bir uyarı yapılmıştı bu yüzden bu konu kendini 5 vakte kadar kilitlemiştir. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...