• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre mühendisliğini polonyada okumak

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
LC Waikiki
sizce nasıl olur orada okursam? lehçe mi öğrenmeliyim ingilizce yeter mi? isveç te mi okusam iyi olur yoksa polonyada mı ? buradaki:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
arkadaşlardan farklı olarak neler önerirsiniz?

kardeş eğer ki imkanın var ise polonya'da okuma derim.Neden diye sorarsan polonya erasmus yapmış birisi olarak şunu gördüm büyük şehirlerde ırkçılık pek yok ama küçük yerlerde sıkıntı yaşayabilirsin.İsveç dersen çevre mühendisliğinde önde gelen ülkelerden birisi,yapmış oldukları yatırımlara baktığında adamlar enerji için İsviçre den çöp alıyorlar. İsveçte okursan 1 adım öne geçersin aynı zamanda 3 dil öğrenirsin , İngilizce İsveçce ve Almanca. Ben senin yerinde olsam İsveçe giderim. Nede olsa Zlatanın memleketi :))