• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre mühendisliğinin sosyolojik ve istihdam durumu incelemesi

Can AYDINYER

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok.
Saygı değer arkadaşlar ;
Yürüttüğümüz araştırma kapsamında sadece 1 dakikanızı alacak aşağıdaki bağlantıya tıklayarak cevaplandırırsanız beni çok mutlu edersiniz.
Şimdiden çok teşekkür ederim...

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ve onunla paralel olan bu sonuç karşımıza çıkıyor ne yazık ki :)
Teşekkür ederim katılımınız için :)

Ekli dosyalar

• IMG_4377.PNG
    IMG_4377.PNG
    145.1 KB · Görüntüleme: 59
katılımımızın etkisi nedir acaba ? sonuçları görüp üzerine sigara yakmaksa ben istatistiğe karşıyım.

Potansiyel durumuzu görüp portfolyo halinde araştırmamızı
Konya Teknik Üniversitesi'nde eski adıyl Selçuk Üniversitesi'nde sunacağız. Sizleri de bekleriz :)

Selçuk üniversitesi mezunuyum da anketin başında Teknik üniversite Çevre Müh. görünce sordum . İnşallah faydası olur

@Burak Bilen
olmaması normal aslında özel de çalışanlarda sıkıntı var zaten şartlar ve imkanlar söz konusu maalesef sadece maaş değil iş stresi ve diğer etkenlerde etkiliyor bu memnuniyeti ..