• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre ve şehircilik bakanlığı logosunu arıyor

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
bakanlikbasin621.jpg

Yeni oluşturulan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, amblem/logo tasarım yarışması düzenliyor. Yarışmada, bakanlık ve bağlı genel müdürlüklerin vizyonunu yansıtacak şekilde, yaratıcı, akılda kalıcı ve fonksiyonel olarak kullanıma imkan verecek tasarımlar aranıyor.

Birincilerin ödüllendirileceği yarışmaya, bir katılımcı, her bir amblem/logo için en fazla üç tasarım ile başvuru yapabilecek. Çağa uygun olarak tasarlanmış vizyonel ve fonksiyonel eserlerin arandığı yarışmada başvurular, 22 Ağustos 2011 tarihinde, saat 17.00’ye kadar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na teslim edilebilecek. 7 kişilik bir seçici kurul tarafından değerlendirilecek başvurular arasından birinciliğe layık görülen eserler 26 Ağustos 2011’de bakanlık web adresinde kamuoyunun bilgisine sunulacak.

Tasarım yarışması sonucu, şeçici kurul tarafından, birinci seçilen bakanlık logosu için 10 bin TL, bağlı genel müdürlük logoları için 3’er bin TL ödül verilecek. Başvuruda bulunmak isteyen kişiler detaylı bilgi ve yarışma katılım formunu bakanlığın
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden temin edebilirler.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
Amblem/Logo Tasarım Yarışması Şartnamesi ektedir...

bakanlikbasin621.jpg

Ekli dosyalar

• Logosartnamesi.doc
    74.5 KB · Görüntüleme: 86
Cevap: Çevre ve şehircilik bakanlığı logosunu arıyor

Arkadaşlar bakanlık internet sitesini inceledinizmi.? bana sanki şehircilik çalışmaları çevre çalışmalarından daha ön planda tutulacak izlenimi yarattı.:S yani çevre çalışmaları şehircilik çalışmalarının gölgesinde kalacak gibime geldi.:eek:(bakanımızında özgecmişine bakarsanız eğer bu şekilde olması kuvvetle muhtemel.)

Öyle olmamasını umuyoruz. Aslında bu bir geçiş dönemi. Henüz site hazırlanamadı. Bütün bilgiler hala eski sayfada duruyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlık sayfasında yayınlanan haberleşme kodlarına baktığımızda aslında ikinci planda kalacak gibi durmuyor. İnşallah yanılmıyorumdur.

çevre ve şehircilik bakanlığı ---> eski bayındırlık
orman ve su işleri bakanlığı ---> eski çevre ve orman bak. değil mi? ben mi yanlış biliyorum..

çevre ve şehircilik bakanlığı ---> eski bayındırlık
672585_detay.jpg

orman ve su işleri bakanlığı ---> eski çevre ve orman bakanlığı
LOGO-Orman ve Su İşleri Bakanlığı.png

672585_detay.jpg

LOGO-Orman ve Su İşleri Bakanlığı.png

@mujdat_41

Söylediklerinize katılıyorum.Bakanlığın oluşumu ve bakanın bu konuyla olan ilgi alakasının çevre mühendisliğinin arka plana atılmasının söz konusu olacağını düşünüyorum. İnş. böyle olmaz diye umutta ediyorum.