Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre ve şehircilik il müdürlüğünden gelen yazı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Olgaç SÜRMELİHİNDİ tarafından paylaşıldı.

 1. Arkadaşlar kolay gelsin. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden gelen beyanlar hakkında ki yazı ekte yer almaktadır. Yalnız Çevre Bilgi Sisteminde sıkıntı var şöyle ki; tehlikesiz atıkları giriş çıkış yapabiliyorum ama stok miktarını yazamıyorum. Bu sıkıntıyı giderebilen var mı?
   

  Ekli Dosyalar:

  Arıkan17, Melih Coşar ve Emine Erdem bunu beğendi.
 2. landwarior

  landwarior CMNet Üyesi

  Ambalaj atıkları sistemi Piyasaya süren ek -5 formlarını il müd. gönderiyorduk, sonra bildirim onaylanıyordu. Bu sistem değişiyor herhalde? Yoksa Antep'e özel bir durum mu?
   
 3. Atık ambalaj sisteminde değişme var. Bu yazı bize dün geldi ve diğer illerede göndermişlerdir. Sadece antep için geçerli değildir.
   
 4. songül taşdemir

  songül taşdemir CMNet Üyesi

  beyanlarını yapmış mıydın Olgaç?
   
 5. yukselaydinc

  yukselaydinc CMNet Üyesi

  merhaba,
  çalıştığım firma serbest bölgede olduğu için piyasaya sürdüğümüz ambalajlardan muafız.Olgaç beyin ekteki yayınladığı tehlikesi atıların bildirimide 2016 da başlıyormuş. halen mevcut kağıt karton-plastik cam atıklarımız için bir bildirim yapmamıza gerek yok sanırım doğrumudur. Sdece geri dönüşüm firmalarına verdiğimizi gösteren sözleşme yeterlimidir?
   
 6.  

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...