Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre yönetim birimi eğitimleri hkk

Konu, 'ARŞİV' kısmında Erkan Ertürk tarafından paylaşıldı.

1. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,

Çevre Yönetim Biriminin Tesiste düzenleyeceği eğitimlere tüm çalışanların katılması mecburi midir? Yoksa bu eğitimin sadece işçilere ve üretim elemanlarına mı verilmesi gerekiyor?

Muhasebe, Mali işler, Satın Alma, Pazarlama vs. birimler eğitimlere katılmayı istemiyorlar. Eğitim formatında 4 nolu eğitimin isteğe göre sadece yöneticilere verileceği belirtiliyor. Buradan anladığım şu ki bütün eğitimlere herkes katılmalı sade 4 nolu eğitime duruma göre işçiler katılmaya bilir. Sizce bu durum nasıl? Acaba Her hangi bir yerde bununla ilgili daha bir net bilgi var mıdır? Bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum.

Teşekkürler.

4 nolu eğitimin konusu çevre mevzuatı yasal yaptırımları

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları