• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre yönetim birimi kurulduktan sonra

H.Yeliz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
bsm
Günaydın arkadaşlar,

Danışman ile olan sözleşmemizi sonlandırdık ve ÇYB kurduk. Kurulduktan sonra hazırlamamız gereken doküman veya rapor var mı ?

Yönetmelikte okuduğum kadarıyla danışman sözleşmesi sonlandırıldığı tarih itibariyle tekrardan "Yıllık Denetim Raporu" hazırlamamız gerekiyormuş sanırım.

Yönlendirmelerinizi bekliyorum :)

Öncelikle hayırlı olsun. Aslında danışman gibi çalışacaksınız, onun yaptığı işleri yapmanız gerekecek. Sadece danışman firma değil de, kendi biriminiz ilgilenmiş olacak her şeyle. Aylık Değerlendirme, İç Tetkik, Eğitim, Endüstriyel Atık Yönetim Planı, BEKRA, Kirlenmiş Sahalar Bilgi Sistemi, Atıksu Bilgi Sistemi, Atık Beyanları, Atık Sözleşmeleri gibi her konuyla sizin uğraşmanız gerekecek ? Takıldığınız konular varsa ÇYB'de çalışan arkadaşlarımız da yardımcı olacaklardır.

@Olgaç Sürmelihindi ?