• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre yönetim birimi

sdagtekin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Vakıf
kasım 2013 çevre görevlisi, çevre yönetim birimi ve danışmanlık firmaları hk. yönetmelikte mayıs 2014 e kadar Çevre yönetim birimlerinin yeterlilik alma zorunluluğu belirtildi.

Çevre yönetim birimini revize eden var mı arkadaşlar(3 yıllık çalışma belgesi, sgk dökümü ) basamaklar nasıl başvuru nasıl yapılıyor?

bu konu ile ilgili olan yok mu hiç, :hasta:

Selma Hanım,
Bizim de çevre yönetim birimimiz var. Konu ile ilgili şu ana kadar bakanlıktan bir duyuru gelmedi.Ara ara çevre görevlisi sistemini kontrol ediyorum ama hiç bir değişiklik yok gibi. Özellikle bakanlıktan gelecek özel bir açıklamayı bekliyoruz. Biz beklemedeyiz. Konu ile ilgili herhangi bir gelişme olduğunu öğrenirsek buradan paylaşalım.

sonunda birilerinden cevap aldığım için çok mutluyum:rolleyes:
lakin şimdi 21 kasım da bu yönetmelik yayımlandı ve mayısa kadar eksikliklerinizi sağlayın diyor, bunu nasıl nereden yapacağımızı söylemeyip te mayıs geldi biriminiz iptal diyebilirler diye düşünüyorum.

birde bizim birimimiz 2 kişi ben çevre mühendisiyim diğer arkadaşım ise maden mühendisi çevre görevlisi ve ikimiz de 3 yılık çalışma belgeleyemiyoruz (sgk ile) bunu çalışma belgesi ile mi yapacağız o da nedir bilmiyorum, işverenden yazı almayı planlıyoruz sizin fikirleriniz nelerdir.
çok teşekkür ederim.