• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre yönetim birimi

derfik

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar, çalıştığım firmada birden fazla tesis var hepsinin vergi numarası aynı daha önceki yıllarda danışmanlık alan firma şimdi çevre yönetim birimi kurmak istiyor.
çevre yönetim birimi kuran veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarmısınız

çevre yönetim birimi kurarken yanlış tesisi ekledim.çıkarmak istediğimde tesise atanan çevre görevlisini alınız uyarısı veriyor...çevre yönetim birimi kuran arkadaşlar tesise atanan çevre görevlisi nasıl geri alınacak?

@derfik

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden ÇYB kullanıcı adınız ve şifreniz ile girerek 7. bölümde önce tesisi sonra o tesiste görevli çevre görevlisini seçerek "tesisten al" butonuna tıklayın. tesis yetkilisi ya da e-imza vs gerek yok. iyi çalışmalar.

@derfik
bu konuyla ilgili olarak her türlü sorun ve sorunuza cevap verebilirim..

@Taytek

merhaba. Çevre yönetim birimi konusunda tecrubelısınız sanırım. Başlangıc asaması nedır acaba online ortamdamı ıslemler yapılıyor bıte mesela cevre yonetım bırımını ne kadar zaman ıcınde kurabılırz

Merhabalar,
Çevre yöneyimi kurma aşamasınsa ÇYB bölümünde bir sıkıntı var sanırım.vekaleten bırakan kişi seçtikten sonra vekalet bırakılan kişi seçilememektedir.Bu konuda bilgisi olan var mıdır?