• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevre yönetim sistem prosedürü

özlemözeldinçeler

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
uludağ çed çevre
Merhaba arkadaşlar elinde 14001-2015 e uygun çys prosedürü taslağı örneği formatı olan var mı? varsa benimle paylaşabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar, ISO 14001-2015 Belgesi alınması için görevlendirildim ancak elimde standarttan başka herhangi bir belge yok. Nereden başlayacağımı bilmiyorum. Konu ile ilgili bir çok kişi bir çok belge paylaşmış kontrol ettim ancak sizden ricam belgeyi ilk defa alan ya da konu ile ilgili tecrübesi olan birisi benimle irtibata geçebilir mi? Soğuk hava depoları yapan bir firmada çalışıyorum.

Ekli dosyalar

• ISO 14001-2015 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ (1).pdf
    559.3 KB · Görüntüleme: 118