• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

"Çevre Yönetimi Hizmetleri Hakkında Yönetmelik" Yayınlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şuraya bitane mühendis ekleyelim demişler 4 yapmışlar. 90 gün de süre vermişler. Üstelik koordinatorde 8 puan baksın demişler, bir anlam veremedim 16 puan olsa noluyor. Koordinatör e ya firma atarsın yada atamazsin bence. 8 puan in amaci ne çözemedim. 5-3-2 yil getirmişler, zaten bu isi yapan bu tecrübelere sahip. Nerde fiyat tarifesi, çmo bunun neresinde?

Bence yönetmeliğin adı değişmiş, başka bir açıklaması yok...

Not(ek bilgi) : Rega da aşağı inip tebliğ kısmına geldiğinizde avukatlik asgari ücrette değişiklik yapılmış..

Diğer değişikliklerden önemli gördüklerim
  • Büro tescil belgesi ve ruhsat zorunluluğu kaldırılmış.
  • Aylık ziyaret formunu imzalatma süresi değişmiş. (Sisteme girilen ziyaret tarihinden sonra 15 gün içinde)
  • Eğitim verme yükümlülüğü yeni anlaşılan firmalarda 90 gün içinde olarak değiştirilmiş ve personel sayısının en az %60'ına verme yükümlülüğü getirilmiş.
  • Danışman firma değerlendirme formuna "işletmenin GFB/Çevre İzni belgesinin bulunmaması" diye bir madde eklenmiş. Bide 20 puan yazılmış. Uygunluk yazısı başvurusuna kadar sözleşmeyi sisteme yüklemeyeceğiz herhalde :)

Mevzuat ekibi tarafından ilgili yönetmeliğin özeti hazırlanana dek konu kapatılmıştır.

Bilgilerinize.

koordinatör diğer danışman personellerini incelesin değerlendirsin diyo. o açıdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...