• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevrimiçi çevre izinleri portalında işverenin çevre görevlisini ataması...

Gürhan Kula

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese Merhaba,

Çevrimiçi Çevre İzinleri Portalına kendi dijital imzamla girip çalıştığım şirketin Çevre Mühendisi ve Görevlisi olarak kendimi kaydettim. İşveren adına kurumsal dijital imzaya sahip yetkilinin bilgilerini, seçtiğim tesisle ilgili yönetmelik kapsamındaki maddeleri ve bana ait işe giriş bildirgesini de portala yükledim. İşe giriş bildirgesini dijital olarak imzalayarak kaydettim. Sorun şu;
Bu aşamadan sonra işveren yetkilisinin de kurumsal dijital imza ile Çevre Görevlisinin işe giriş bildirgesini imzalayıp kaydetmesi gerekiyor ki çevre görevlisi tesise atanmış olsun. Portalda kullanıcı kayıt bölümünde işveren girişi ile ilgili bir bölüm mevcut değil. İşverenin kurumsal imza ile portala nasıl girdiği ve çevre görevlisini atadığı konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca portalda işveren yetkilisinin altında vekalet ve vekil atama ile ilgili bir bölüm çıkıyor....???

Gürhan Kula
Çevre & İSG Mühendisi

@Gülfem Polat

ektedir. isimleri çoğaltabilirsiniz. bir de İZSU yazan sizin il kanalizasyon idaresini yazın ;)

Ekli dosyalar

• vekaletname örnek.doc
    25.5 KB · Görüntüleme: 35