Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

cihaz kalibrasyonları...

Konu, 'ARŞİV' kısmında erhan tarafından paylaşıldı.

 1. erhan

  erhan CMNet Üyesi

  Bazı cihazların klibrayonlarını yaptırmamız gerekiyor. Bu cihazları hangi firmalarda kalibrasyonlarını yaptırabiliriz. Yardımcı olursanız sevinirim.

  İyi çalışmalar..

  Madur Ga-21 (Co, No, Co2, So2)
  Tecora Dds (Uçucu organik madde tayini)
  Tcr Tecora (Toz Örnekleme)
  Brüel Kjaer (Gürültü Cihazı)
   
 2. KaanDogukan

  KaanDogukan Genel Yönetici

  http://www.turkak.org.tr/online/search/akredite.asp?action=search 'ten ulaşabilirsiniz. burada akredite kalibrasyon laboratuvarları mevcut.. zaten lab olduğunuz için bu firmalardan birisi ile çalışmalısınız.
   
 3. erhan

  erhan CMNet Üyesi

  Kaan bey çok teşekkür ederim ilginiz için
  verdiğiniz linke daha önce bakmıştım . 5 - 6 firmayı aradım ama bu cihazların kalibrasyonunu yapamıyorlar. bu cihazları kalibre eden firma bulmakta zorlanıyoruz.
   
 4. KaanDogukan

  KaanDogukan Genel Yönetici

  o zaman en eski olanı bu madur ve tecora cihazlarını ülke içinde satan Çev-Tek olacaktır. aşağı yukarı bu cihazları barındıran lab.ların çoğu bu firmaya gönderir... alternatif kalibrasyon belgeli türkaktan başka firma var mı bilmiyorum.
   
 5. suleymantosyali

  suleymantosyali CMNet Üyesi

  Ancak Çev-Tek'e yaptıracaksanız bakanlıktan Çev-Tek firmasının izlenilebilirliği için döküman isteyecekler. Çünki Çev-Tek Türkak tarafından akredite değildir. Fransiz bir kurum tarafından akreditedir. Çev-Tek'ten Yunus Bey'le görüşebilirsiniz.
   

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...