• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Cmnet 5 yaşında :)

• Konuyu başlatan Silinmiş üye 2234
  • Başlangıç tarihi
nice yıllara :) CMNet'i seviyoruz ...bizleri böyle bir ortamda buluşturduğunuzdan dolayıda ayrıca bir kez daha teşekkür ederiz.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederiz sevgili üyelerimiz :) asıl siz iyi ki varsınız. 2008'den bugüne bir şekilde geldik. Yeri geldi zor zamanlar geçirdik yeri geldi sıkıntılı günler yaşadık site kapalı kaldı şu oldu bu oldu bir sürü şey yaşandı ama her şeye rağmen sizlerin de desteğiyle devam ediyoruz. Bugüne kadar negatif bir tavrımızı gördüyseniz veya kırıcı olduysak özür dileriz :)

Vay be 5 yıl oldu ha :)

Siteyi açmaya karar verdim forum kurma denemeleri falan derken 4-5 ay uğraştım. işi biraz öğrenmeye başladım baktım sitede tek başımayım. Bugün ise çok büyük bir aile olduk.

Zamanında damarıma basarak siteyi açtıran tanımadığım o kişiye çok teşekkür ederim. İçimdeki canavarı uyandırdı :)

Gerçekten çok güzel bir site zamanımızın çoğu burada geçiyor. iyi ki bu siteyi hayata geçirdiniz. ve iyi ki keşfetmişim. emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Uzun omurlu olmasi dilegiyle. Bu arada arkadaslar yukaridaki istatistiklere gore yaz aylarinda sitede paylasimlarda azalma oldugu goruluyor. Lutfen kendimizi tatil keyfine kaptirip siteyi ihmal etmeyelim. :)