• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çmnet eğitimler serisi -4 / 14064:2018 kurumsal karbon ayak i̇zi eğitimi 23-24 temmuz

Merhaba,

İçerikte Fit For 55 ve CBAM Uygulaması geçiş sürecinden de bahsedilecek mi acaba ?

Yeni mezun veya işsiz çevre mühendisleri için bu ücretleri vermek gerçekten zor.

Kayıt linki ve afiş eklenmiştir. Eğitim 23-24 Temmuz 2022 tarihinde gerçekleşecektir. İlgililerine duyurulur.

Önceki cevapları görüntüle…
Merhabalar Fatih Bey,

Bu eğitim için yatırılacak "650 TL + KDV (767 TL KDV DAHIL)" miktar, hangi hesap numarasına ve en son ne zamana kadar yatırılması gerekiyor ?, Selamlar.

Kayıt formunu güncelledim ödeme bilgisiyle. Eğitime son 1 haftaya kadar ödeme yaparsanız yerinde olacaktır.

Merhabalar, yönetim sistemleri ile ilgili bir eğitim alındığında, eğitimi veren kuruluşun TÜRKAK'dan onaylı olması gerekir mi? Verilen sertfikilar uluslararası geçerli mi?

Görkem ÖZÇELİKAkreditasyon yapan birçok kurum vardır. Türkak sadece bunlardan birisidir. Tüm akreditasyon kurumları Uluslararası Akreditasyon Forumu isimli bir organizasyona tabidir. Bu ulusal akreditasyon kurumları, ülke içinde kuruluşları sahip oldukları kapsam doğrultusunda akredite eder. Burada belirtilen akreditasyon kurumlarından herhangi birinden alınan belgeler geçerlidir ve uluslararası tanınırlığı vardır. İllede Türkak onaylı olacak diye bir kural yok anlayacağınız. Hatta İç Denetçi belgesine kadar akredite olması bile gerekmez, sınavlı bir eğitim tamamlarsanız şirket içinde sistem kurabilir ve kendi sisteminizi denetleyebilirsiniz. Akreditasyon gerekliliği baş denetçi belgesinde doğar çünkü birçok kişi baş denetçilikten dolayı para kazanmak ister. Denetim işi almak içinde akreditasyon kurumları bu gerekliliği arar.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Üstteki linke bakarsanız Türkak 4. sayfada yer almaktadır.