• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

CMNet İzmit buluşması

Gebze mi İzmit mi

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Firma
Fernas İnşaat A.Ş.
Arkadaşlar öncelikle herkese Merhaba ,

Cem YILMAZ hocamın da organize ettiği gibi bir buluşma , tanışma , kaynaşma için bir organizasyon daha yapmak istiyoruz.
Bunun için sizlerden bir kaç fikir rica ediyorum.

Öncelikle Lokasyon olarak Gebze ve İzmit seçeneklerimiz var.
Diğer bir hususta Ramazan ayında iftar şeklinde mi yoksa normal bir buluşma tarzı mı düzenleyelim.

Fikirlere açığız...

Merhaba Fatih bey, bence İzmitte olmalı. İftar güzel olur fakat şehir dışından katılmak isteyen arkadaşlar için problem olabilir. Ramazan girmeden yapılsa daha iyi olur gibi geliyor..?

Merhaba , gelen yorumlara göre bir yol çizip buluşmayı gerçekleştireceğiz :)

Zaman farketmez, İstanbul Anadolu yakası katılımları ve İzmit katılımcılarını düşünürsek Gebze ortak noktadır. İstanbul'dan gelecek arkadaşlar Gebze'yi tercih edebilir :koptum:

İzmit olması çok daha iyi olur bence ortak nokta orasıdır. Normal buluşma da olabilir iftar da. Ben kendi adıma uyarım ?

Serkan Hocam konulara başlık verme konusunda biraz sıkıntı olmuş olabilir. Kitabın içi daha güzel kapağına bakmayalım lütfen :D

İzmit ezici çoğunluk olacak galiba :) Gebze'den bir ben gariban

Vallahi bende isterim Gebze olsun ama demokrasi :D

Ben de İzmit diyorum hatta benim oyum çarpı 2 lütfen ?
Mekan ve zaman netleştikten sonra biz de yanınızda olacağız inşallah arkadaşlar. ??

sızıntı var aramıza :) safları birleştirelim.

çekişmeli geçecek ;)

Cmnet üye kimlik kartı istiyoruz. ;););)