• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

CMNet İzmit buluşması

Gebze mi İzmit mi

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .
Hadi inşallah oylamaya sunduk demokrasi dedik ama içimden çok Gebze olsun istiyorum ?

40 eder o_O

dışarıdan katılımcı devşirmenin zamanı geldi :cool:

@Gülay Güzel Gebzemiz tarihi dokusuyla ve mikemmel mimarisiyle siz değerli katılımcıların oylarını bekler ... ( Propaganda serbest :D )

körfez de yapsam olmaz mı şaka tabiki biraz reklamımızı yapayım dedim. ben izmitliyim fakat istanbuldan gelecek arkadaşlara haksızlık olmasın diye gebze olarak oyumu kullanıyorum . hayırlı olması dileği ile

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hayır şaibe yok o ne demekmiş :D Sadece doğru seçim yapan arkadaşlarımıza tebrik mesajı var ?

Eyyyyy siz kimsiniz yahu :cool:

İzmit olursa daha iyi olur gibi. Çorluya katılamayacağım ama İzmit’te mutlaka katılım göstermeyi isterim.

Gebze İstanbul ve İzmitin orta noktası olduğu için Gebze diyorum. Oylama çekişmeli gidiyor ne zaman sonlandırıyoruz :D

Bence oylamayı @Fatih Koçak 23 nisan akşamı sonlandırıp hemen o haftaya plan yapabiliriz ?? ramazandan önce isteyen olursa, yoksa ramazanda iftarda buluşuruz

Ramazandan önce olması taraftarıyım. İftara kadar kimsenin keyfi olmayacaktır. Ki uzaktan gelen veya uzağa gideceğimiziçin aç aç birde yol yorgunluğu olmasın.

Şöyle yukarılara taşıyalım bakalım :)