• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

CMNet İzmit buluşması

Gebze mi İzmit mi

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .
O zaman oylama bitmeden doğru kararı vermeni temenni ediyoruz ?

@Fatih Koçak Valla benim işime gelen İzmit oldu ? Sonradan fark ettim, sizin için kötü olmuş.

@Gülay Ya ben oyumu silebiliyor muyum, direkt olarak Gülay Hanım'ın ofisi/evi seçeneğine oy vereyim. ?

Çok kıymetli dostlar,

Anketimiz bugün saat 15:43 itibari ile kapanacaktır.Bilginize...

Neden 15:43 Fatih Bey? 14:53 Olsun da anlamlı olsun bari ?

Bunu buluşmanı günü açıklayacağız Cem Bey. Çok özel ve sadece katılımcılar için düşünülmüş bir sürpriz. Ağızları açık kalacak...
(Valla denk gelmiş sürpriz falan değil ??)

@Gülay Oylamamızı baltalamak isteyenler olabilir ( Bkz: @Cem Yılmaz ) Bakalım neler göreceğiz ??

@Gülay Tuzla'daki arkadaşlara Gebze ile aralarındaki mesafenin 15 dk cık olduğunu hatırlatmak isterim ?

Arkadaşlar uzak yerlerden gelecek olan veya buluşma yerini bilmeyenler için bir otobüs ayarlanır ve gidilecek yere kadar eşlik edilir. Buluşma sona erdiğinde ise aynı yere bırakarak süreç sona erer. Böyle organizasyon olmaz :)

@Fatih Koçak Haydi Tuzla gel sen de Gebze'ye, bekleriz iftar yemeğine :koptum: