• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

CMNet Mobil Uygulama

Kubilay Duman

Çevre Teknolojileri Grup Lideri
Yönetim Grubu
Çevre Teknolojileri Grubu
Firma
CSR PLASTIC - Şam Yapı Anonim Şirketi Sakarya Şubesi
Değerli adminler ve sayın meslektaşlarım bu forum sistesini daha verimli daha çok kullanılır hale getirebilmek adına CMNet'in bir mobil uygulaması yapılsa daha rahat erişim yapılabilse bildirimler alabilsek direkt telefona daha iyi olmaz mı?

@kubiay DUMAN

Aslında mobil uygulamaya gerek yok, Tapatalk bağlantısı yapılsa yine iş görür. Ancak 2-3 yıldır bağlantı kaldırıldı diye biliyorum. @Fatih Özcan hocama tekrar iletmiş olalım.

Mobil daha iyi ve pratik değil mi ? Neden mobil yapmıyorsunuz zor mu acaba

Eğer Chrome ya da Opera Mini kullanıyorsanız, sitenin bildirim özelliğini açabiliyorsunuz. Şahsen ben öyle kullanmaktayım.