• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ÇMO Çmo aidat ücreti icra takibi başlattı

cm.erkan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Belediye
ÇMO İstanbul şubesine 5 yıl önce üye oldum. Birkaç kez gittim bazı konularda yardım istedim ama yardımcı olmayınca devam etmedim. En son 1 ay önce bilgilerimi güncelledim 1 hafta sonra avukattan yazı geldi aidatın ödenmesi için. Bu yazıdan birkaç hafta sonrada icra evrağı geldi. Başka başına benzer durum gelen var mı? Ne yapabilirim?

Merhabalar
Konu açılalı uzun zaman olmuş ama kafama takılan bir soruyu size danışmak istedim.
Odaya üye olmak için görüştüğümde 2021 yılının oda aidat ücreti üzerinden 2019 ve 2020 yılıda dahil olarak 3 yıl hesaplanmış. Hizmet almadığım takdirde geçmişe dönük aidat alınmasının yönetmeliğini, mevzuatını istediğimde ilgili kişi bilgi vermedi çok yoğunum diyerek başından attı.
Yönetmeliğin hangi kısmında geçiyor bu durum bilen birisi varsa aydınlatabilir mi beni

Önceki cevapları görüntüle…