• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ÇMO ÇMO Antalya Şubesi Etkinliği Duyurusu-Plaket Töreni ve Gala Yemeği

Gelecek misiniz?

• Geleceğim

Oy: 3 37.5%
  • Gelmeyeceğim

Oy: 3 37.5%
  • Gelemeyeceğim

Oy: 0 0.0%
  • Gelmeye çalışacağım

Oy: 0 0.0%
  • Çok isterdim ama maalesef gelemiyorum

Oy: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

Yusuf Koz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Esli
Değerli meslektaşlarımız,

Çevre Mühendisleri Odası Antalya Şubemiz, Odamız nezdinde prestiji yüksek olan, her yıl üyelerimiz, yakınları, basın mensupları ve protokolden büyük ilgiyle katılımın sağlandığı, 4. Geleneksel Gala Yemeği ve Meslekte Onur Yılı Plaket Ödül Törenini düzenleyecektir. Gala Yemeğimizde mesleğini 20 yıl ve üzerinde tamamlamış olan üyelerimize plaketlerini takdim ederek vefa borcumuzu da yerine getirme fırsatı bulacağız.
Katılımınız; Odamız ve mesleğimizin tanıtımı, meslektaşlarımızın bir araya gelerek dayanışmalarının sağlanması ve organizasyonun gelenekselliğinin devamı açısından önem arz etmektedir.
Gala Yemeği 18 Mart Cumartesi akşamı, saat 19.30‘da, Hotel SU’da başlayacaktır. Giderlerinin bir kısmı sponsor firmalarca karşılandığından gala yemeği kişi başı 65 TL (limitsiz yerli içki) olarak uygun bir fiyat belirlenmiştir. Canlı müzik eşliğinde hepimizin bir araya geleceği, çevre mühendislerine yakışır, keyifli bir gece olmasını diliyor, sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi istiyoruz.
Gala davetiyeleri sınırlı olup öncekilerinde olduğu gibi yer sıkıntısı ve masa düzeninde sorun yaşanmaması için lütfen temin etmek için en kısa sürede şubemiz sekreterliği ile irtibata geçiniz.

Sevgi ve saygılarımızla.

TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
Antalya Şubesi Yönetim Kurulu
WhatsApp Image 2017-03-07 at 21.06.04.jpeg

selamlar. yukarıdaki etkinliği aslında çmo duyuruları kısmında duyurmak istiyordum ama sanırım orada konu açamıyoruz, o yüzden burada açtım. bu paylaşımı çmo antalya şubesi'nin bilgisi dahilinde yaptım. çok güzel ve çok faydalı bir etkinlik olacağını düşünüyorum, umarım öyle de olur. bu arada antalya'da yaşayan çevre mühendisleri bi el kaldırabilir mi? merak ettim :)

@yusufkoz
Bence yeterince bir araya gelindi :) :) :) yemek de olmasa kanal b olmasa oda ne yapardı :)

ÇEVRE MÜHENDİSLERİ .... TMMOB 5nci kadın kurultayı 25_26 Kasım tarihlerinde Ankara'da yapılacaktır.Tum kadın üyelerimiz davetlidir.Katilmak isteyen uyelerimizin ÇMO Kocaeli Şube ile irtibata geçmelerini Rica ederim. (Kurultay programı ve iletişim bilgileri için)
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
ÇMO Kocaeli Şube Bsk