• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik Çmo Diyarbakır

• Konuyu başlatan deleted25658
  • Başlangıç tarihi
    Konu Sahibi
Çevre Mühendisleri Odası Diyarbakır İl Temsilciliği Dayanışma Kahvaltısı’na çok güzel bir katılım vardı. Artık memlekette Çevre Mühendisliği adına daha güzel şeyler yapacağız. Umut vardı, meslek adına birşeyler yapabilme heyecanı vardı. Meslek için daha güzel yarınlara ...

0 (1).jpg0 (2).jpg0 (3).jpg

Ekli dosyalar

• 0.jpg
    0.jpg
    153.7 KB · Görüntüleme: 11
@Fatih Özcan

Önce bi sırtımızın yerden kalkması lazım, meslek içler acısı halde. Bunda hiç bir kurumun suçu yok direkt. Tamamen yanlış uygulanan devlet politikaları yüzünden bu haldeyiz.

@Serkan Çiçekay
Herkesin kendisinden bir pay çıkarması lazım ki hep beraber bir olabilelim farkındaysan forumda sürekli yerden yere vuruluyor Diyarbakır a gelen Genel Merkez temisilcisine bizzat kendim eleştiriler yaptım burada yazılanların çoğunu ilettim herkes kendisine ki hatayı kabul edip hep beraber bazı sorunları rahat üstesinden gelebiliriz ve özellikle biz çevre mühendisleri bir ve güçlü şekilde gerek konuşmalar gerek etkinlikler(vb.. ) ile piyasadaki itibarı attırmaya yönelik çalışmalar yapılabilir önemli olan yapıcı olabilmek bence

@Fatih Özcan
@Fatih Özcan bir oldukça bütün Türkiye de gerek oda gerek bakanlık ,valiler hepsini devreye sokarak gerekli çalışmalar ile çok daha iyi şeyler olacaktır eminim ...

Katılım beklenenin üstünde olduğunu düşünüyorum. ÇMO Diyarbakır İl Temsilciliğinin büyüyerek Şubeleşeceği inancındayım. Gönüllülük esasına dayalı aktif bir yönetimin kurulması temennisiyle.
@Ferhat Elçi kardeşiminde yönetimde yer almasını isterim ;):).

@GKSN
Katılım çok iyiydi devamı gelecektir elbette Diyarbakır bu seviye de kalmayacaktır aynı zamanda benden tecrübeli ve donanımlı arkadaşlar varken bana düşmez ilgili arkadaşlar yönetimde bulunacak bende tabi elimden gelen desteği DİYARBAKIR ÇMO'ya verecem seve seve .. :)

@Ferhat Elçi

Yönetimin oluşturulması ile ilgili toplantı yapılacak. İsim yazan arkadaşlar arasında sende vardın. Yer ve tarih ile ilgili bilgi verilecek. Müsait olursan katılmanı isteriz.

@GKSN
Bilgim var Maşuk abi sağolsun yazdı adımı :D tarih uygun olursa seve seve katılırım tabi