Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çmo eğitimlerinde dağıtılan dökümanlar

Konu, 'ARŞİV' kısmında superjax tarafından paylaşıldı.

 1. superjax

  superjax CMNet Üyesi

  Arkadaşlar odamızın yaptığı eğitimlerde özellikle atıksu arıtma tesislerinin işletilmesi konusunda verilen eğitime katılan var mı? Eğitime ait dökümanları arıyorum.
  Bu dökümanları oda sitede neden paylaşmıyor onu da anlamadım...Herşey mi para...
   
  Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
 2. Melih Coşar

  Melih Coşar Genel Yönetici

  Arkadaşım, ben senin emek verdiğin, zaman ayırdığın çalışmayı senden izinsiz alıp-kullansam üstüne yoldan geçen herkese dağıtsam sen ne hissederdin?
   
 3. Fatma Gül Es

  Fatma Gül Es Genel Yönetici

  Çoğumuz -ki buna ben de dahilim- eğitimler olmadıkça çok da odayı ziyarete, "neler yapıyorsunuz bakalım, biz de katılalım" vs. demeye gitmiyoruz; bu bir gerçek. Ee bu durumda odaya neden paylaşmıyorsunuz verdiğiniz eğitimlerin notlarını gibi bir soru sorma hakkını ben kendimde bulmuyorum açıkçası.
   
  Melih Coşar bunu beğendi.
 4. Sordan X14

  Sordan X14 CMNet Üyesi

  tespit doğru.. ancak bir de ihtiyaç oluyor.. buradan herhalde ilk ben öneriyorumdur bunu odanın sayfasında ya da cevresektoru.com sitesinde yapılan eğitimlerin dokümanları eğitim fiyatının belirli bir oranında fiyatla online satılmalıdır! Alın size odaya ek gelir, odanın sitesine fazladan rating
   

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...