• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çmo eğitimlerinde dağıtılan dökümanlar

• Konuyu başlatan Silinen üye 1470
  • Başlangıç tarihi
S

Silinen üye 1470

Arkadaşlar odamızın yaptığı eğitimlerde özellikle atıksu arıtma tesislerinin işletilmesi konusunda verilen eğitime katılan var mı? Eğitime ait dökümanları arıyorum.
Bu dökümanları oda sitede neden paylaşmıyor onu da anlamadım...Herşey mi para...

@superjax

Çoğumuz -ki buna ben de dahilim- eğitimler olmadıkça çok da odayı ziyarete, "neler yapıyorsunuz bakalım, biz de katılalım" vs. demeye gitmiyoruz; bu bir gerçek. Ee bu durumda odaya neden paylaşmıyorsunuz verdiğiniz eğitimlerin notlarını gibi bir soru sorma hakkını ben kendimde bulmuyorum açıkçası.

@Melih Coşar
tespit doğru.. ancak bir de ihtiyaç oluyor.. buradan herhalde ilk ben öneriyorumdur bunu odanın sayfasında ya da cevresektoru.com sitesinde yapılan eğitimlerin dokümanları eğitim fiyatının belirli bir oranında fiyatla online satılmalıdır! Alın size odaya ek gelir, odanın sitesine fazladan rating