• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik Çmo genel üye toplantısı yapacak

Konu Sahibi
ÇMO genel üye toplantısı yapacak ama ÇEVRE MÜHENDİSLERİN HABERİ YOK TMMOB Çevre Mühendisleri Kocaeli Şubesi 26 Kasım 2017 tarihinde saat 16.00’da genel üye toplantısı gerçekleştirecek. Toplantı, yürütülen faaliyetler, eğitim ve seminer çalışmaları, sektör ve gelecek dönemlerde yapılabilecekler üzerine yoğunlaşacak. Şube binasında yapılacak toplantı 26 Kasım 2017 tarihinde saat 16.00’da gerçekleştirecek.

FAKAT BEN BU HABERİ ODANIN SİTESİNDEN DEĞİL FARKLI KAYNAKLARDAN ÖĞRENİYORUM SÖYLENEN TARİHE 10 GÜN KALMIŞ FAKAT NE SİTE DE NEDE BAŞKA YERDE VAR ...

NEDEN ? ...
BU TOPLANTI ÜCRETSİZ SANIRIM ONDAN SANIRIM Bİ KAHVALTI DÜZENLEMESİ DAHA İYİ OLUR (ŞAKA ŞAKA)... HABERİ OLMAYAN MÜHENDİS ARKADAŞ NASIL DERDİNİ ANLATACAK ? NACİZANE BİR ELEŞTİRİ AYNISINI MAİL ATTIM DAHA BAŞKA KONULARDA MAİL ATTIM AMA İNŞALLAH BARİ BUNA CEVAP GELİR :)

Bazen öyle şeyler yapabiliyorlar. Hatta Ankara'da hafta içi mesai saatleri içinde toplantı yapmışlıkları da vardı.

@Melih Coşar
kendileri bile sektörü bildikleri halde neden devam ediliyor anlamıyorum gerçekten sonra çevre mühendisleri aktif katılım sağlamıyor diyorlar saçmalık tamamen belirli aralıklarda yapılsa inanıyorum katılım artacaktır

Aynı zamanda kongre yapıldı kaç kişi gitti koskoca kongre de fotoğrafta bile belli oluyor Çevre Mühendisleri tabi ki katılım sağlamaz ..

benim gözümde oda zaten durumu kötü olan çevre mühendislerinden para koparmak dışında başka bişey yapmıyor. herseyde iktidara karşı olmayacan kardeşim senin düşüncen ne olursa olsun sen şuan ki iktidardan şikayetçi olma yerine üyelerin için iş isteyecek istihdam isteyeceksin.

@vahdet uluyol
BAK MAİL ATTIM CEVAP GELDİ

Merhaba Ferhat Bey,
Genel Üye Toplantımız ile ilgili duyuru sitemizde duyurular kısmında 12/11/2017 tarihinde (saat:11:26) yayına girmiştir. Aynı tarihte facebook ve twitter gibi sosyal medya hesaplarımızdan da duyuruya çıkıldı. Aynı gün yani 12/11/2017 tarihinde Kocaeli etkinlik alanında bulunan tüm üyelerimize saat:11:31 itibarıyle mail gönderildi. Aynı zamanda da yerel gazetelere genel üye toplantısı yapacağımıza dair bilgi verildi.
Bilgilerinize sunarız.

TABİ CEVAP OLARAK ELEŞTİRİMİ YAPTIM GENE FAKAT DEMEM O Kİ ODAYA ULAŞABİLİYORUM :)

odaya ulaşmak sorun değil ferhat bey icraat istiyoruz bizler

@vahdet uluyol
oda ya ulaşabiliyorsunuz yazı yazın icraat istemek tabi hakkımız şahsım adına belki benim kadar eleştiren yok fakat süreçleri iyi takip etmek ve hükümet konularına hakim olmak lazım :)

Bunu şikayet edeceğiniz yer burasından önce Sait hoca olmalıydı

@Baran Ulutaş
Sait Hocayla grüştüm merak etmeyin bu bir şikayet değil eleştiridir hem kocaeli aynı zamanda merkez den de mail geldi ve bilgileri aldım buraya da yazdım

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Gazeteye bile ilan verilmiş, daha nasıl bir haber bekliyorsunuz? Bizzat aranıp Ferhat bey gelin denmesini mi? Kocaeli şubeye üye binlerce meslektaşımız var

@Baran Ulutaş
sevgili baran bey odaya genel bir toplantı mı diye yazdım bana ilettikleri sadece kocaeli ye ait üyelere olmasıydı bende teşekkür ettim sait hoca ile görüştüm kendisi bilgilendirdi burda ki yazmamdaki amaç odayı kötülemek değil her gün siteye giren biri olarak bulamadım meğersem şube olarak içerisinde yer alıyormuş gözükmüyor gönderdiğiniz site kocaeli ile ilgili ...ki cevap verdiklerinde gene isteklerimi söyledim mantıklı cevaplar aldım kocaeli de kaç üye olduğu beni ilgilendirmez bizzat aransın demiyorum ben gerekli isteklerimi iletiyorum odaya zaten onlar da mantıklı cevap veriyorlar sizin gibi aşağılayıcı cevaplar vermiyorlar mübalağ sanatınız süper :D

Kendi okumadığı şeyden şikayet eden ilk defa birini görüyorum.

Teker teker telefon ederek haber vermesin dediniz, ama gazeteye bile ilan verilmiş.
Odayı kötülemek niyetinde değilim diyorsunuz.

Ben anlayamadım şuan açıkçası neden bu konuyu açtığınızı?

Sertçe cevap vermemde bu yüzden zaten.

Not: Toplantıların tamamı ücretsizdir. Para toplanmaz, bağış toplanmaz, çıkarken ödeme yapmak durumunuz olmaz.

@Baran Ulutaş
sait hocadan görmüştüm zaten onunla konuştum demiştim okumuyorsunuz sanırım

konuyu açtım evet pişman da değilim anne karnında öğrendiniz sizin gibi insanlar. zaten sert olun istediğiniz kadar sıkıntı yok şikayet etmiyorum oda iyiki sizin gibi değil diyorum sizin gibileri gördükçe odayı seviyorum ama çok değildir odaya üye :)

@Ferhat Elçi

Bende ilk mesajı yazıp sonra tersini söyleyen üye görünce gülüyorum. Aynısını da Linkedinde yapmıştınız, Sait hocam ordada cevap verince ilk mesajın tersini yazmıştınız.

Sonuç olarak siz sadece ortalığı karıştırmaya çalışmayı seviyorsunuz, başka bir şey değil :)

baran bey odanın neyini savunuyorsunuz hangi mühendisin hakkını arıyor da ? yıllık aidat almaktan başka ne görev yapıyorlarda cıkıp burda odayı savunuyorsunuz

tamam aidatı bırakıp kenara bana icraat göstersene ?