ÇMO-Kocaeli İl Temsilciliği Bursa Tanışma Toplantısı

Nihat Demiroğlu

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
1 Nisan 2009
Mesajlar
5
Beğeniler
4
Şehir
Kahramanmaraş
#1
Merhaba Arkadaşlar,

Kocaeli İl Temsilciliği Bursa'da tanışma toplantısı düzenlemek istemektedir. Bursa'da bulunan meslektaşlarımızdan, bu toplantıya destek vermelerini beklemekteyiz.

Nihat DEMİROĞLU
 

Nihat Demiroğlu

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
1 Nisan 2009
Mesajlar
5
Beğeniler
4
Şehir
Kahramanmaraş
#2
TOPLANTI DAVETİ 18 Aralık 2011 tarihindeBursa ilindeki kamudave özel sektörde çalışan meslektaşların bir araya geldiği toplantıdabuluşuyoruz. Odamız GenelSekreteri Hasan Şevki ÇİFÇİ , Oda Genel Sekreter Yardımcısı Ozan ÇITIRve Kocaeli İl Temsilciliğinden Temsilci Zeynep SOYER ve Yönetim Kurulu üyesiZeynep ÇAKIR’ında katılacağı toplantıda Temsilcilik faaliyetlerinin sunmak, Odaçalışmalarını üyelerimize aktarmak için; Meslektaşlarımızın Odamızınfaaliyetlerine dair görüş ve önerilerini de sunulduğu mesleki alana dairyapılabilecek çalışmaların da gündeme alınacağı birebir sohbet edebileceğimiz buluşmada görüşmek dileğiyle, Kocaeli Temsilciliği 7. Dönem Yönetim Kurulu olarak bir yıllıkmeslek mücadelesi yolculuğumuzda yanımızda olan tüm meslektaşlarımızı aramızdagörmek isteriz.
Yer: TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASIBURSA ŞUBE Adres: BAOBYERLEŞKESİ ODUNLUK MAH. AKADEMİ CAD. NO:8 A1 BLOK KAT:2-3 16130 NİLÜFER - BURSA
TARİH: 18Aralık 2011 Pazar Günü Saat:11:00 ‘da
 

Yukarı Alt