Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çökeltme havuzu boyutu?

Konu, 'ARŞİV' kısmında İsmet Arslan tarafından paylaşıldı.

1. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Çed için çökeltme havuzu boyutlarının etkisi varmıdır? yardıncı olursanız sevinirim

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu Site Kurucusu

Cevap: Çökeltme Havuzu Boyutu?

Çed ile bağlamayacağım fakat koku ve iş güvenlik çevresinde problem olacaktır. Koku gidericiler ve emniyet tedbirlerini sıralayabilirsiniz.

3. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

beton santrali olduğundan koku problemi olmayacaktır

4. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

çed derken kapasite bağlamında etkisi vardır ve ayrıca çed de çökeltim tanklarının boyutlandırması ile alakalı tahütler ve çizimler vardır mutlaka, bu bağlamda çede bağlanabilir ama üretilen atık suyun karakteristik özellikleri ve dşarj yada yeniden kullnaım standaartlarına göre bir tarasım yapılmaı daha gerçekçi olacaktır, çedde yer alan verileri bir tarafa bırakara oluşan ve oluşacak atık suların alalizlerine göre mühendislik hesapları ile bekleme süresi çıkış kalitesi size havıuz boyutlarını verecektir.

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...