• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çöp ve atık malzeme toplama-depolama talimatı örneği

Mert Uğraşkan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Hitachi Zosen Inova ve MAKYOL İş Ortaklığı
İyi forumlar , başlıkta da belirttiğim gibi daha önceden hazırlanmış bir örnek talimat var mıdır? Forum içerisinde böyle bir paylaşım bulamadım.
Kendi hazırladığım bir taslak mevcut. Daha işlevsel olması ve anlaşılabilirliği için neler ekleyebiliriz?
İletişim numarası yada işlem basamaklarını yazmak mantıklı mıdır?

Ekli dosyalar

• ÇÖP VE ATIK MALZEME TOPLAMA VE DEPOLAMA TALİMATI (1).DOC
    80.5 KB · Görüntüleme: 79
@Mert Uğraşkan
Mert Bey merhaba,

Talimatınızı okudum. öncelikle elinize sağlık. Anladığım kadarıyla yoğun bir oluşum içerisindesiniz. Yönetimi kolaylaştırmak için atık türlerini, tanımlamalarını ve bence konteyner biçimlerini bile standardlaştırarak yapabilirsiniz. Ekte daha önce kapsamlı bir tesis için kullandığım talimatı iletiyorum. Belki bir fikir verebilir.

Ekli dosyalar

• 06-TA-37 tehlikeli atıkların kontrolü-REV02.doc
    123 KB · Görüntüleme: 75
Paylaşımınız için teşekkürler, iki çalışmayı da birleştirip son bir çalışma yapmaya çalışacağım. Onun üstünde tekrar değerlendirmemizi yapalım.

3 çalışmayı da kompleks şekilde birleştirmeye çalıştım. Umarım ihtiyacı olan diğer arkadaşlara da yardımcı olabilir. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• ÇÖP VE ATIK MALZEME TOPLAMA VE DEPOLAMA TALİMATI (1).DOC
    96 KB · Görüntüleme: 51