• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Covid 19 Sürecinde Kullanılan Maske ve Eldivenler

hakann

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
şu an işsiz
Arkadaşlar zor zamanlar geçirdiğimiz bugünlerde; salgından korunabilmek için halk tarafından kullanılan maske ve eldivenlerin, yerel yönetimlerce ister bilgilendirme ister uygulamalı olarak yapabileceği neler vardır? Bu konu hakkında her türlü görüş, öneri ve projeye açığım. Kullanılan bu materyallerin toplanması ya da halk tarafından zararlı halden zararsız hale getirme yolları mümkün müdür? Sağlıklı günlere..

Arkadaşlar merhaba,
7 nisanda yayınlanan genelge ile pandemi sürecinde oluşan diğer atıkları 72 saat beklettikten sonra evsel atık olarak uzaklaştırmamız söylendi. Fakat sağlık bakanlığının ekteki afişine baktığım zaman bekletme süresine gerek olmadığını anlıyorum.
Bu konudaki fikriniz nedir ben genelgeye dayanarak gri renkli diğer atık kutularında ayrı toplayıp 72 saat beklettikten sonra evsele atıyorum.

Ekli dosyalar

• covid-19atikyonetimiafisa4pdf.pdf
    8 MB · Görüntüleme: 32
Biraz öyle anlaşılıyor ama dışarıda ve sosyal yaşamda 3 gün bekletme için imkansız denilebilir. Firmalar kurumlar veya birimleri olan yerler için bekletmek mümkündür. Eğer firmalar için soruyorsanız 3 gün bekletme süresini dikkate alın derim